Dzisiaj jest: Wtorek, 21.10.2014, godzina: 09:01. Użytkownicy online: 346.
nektarynka231155

nektarynka231155


Wiek: 56
Stan cywilny: Panna
Szukam mężczyzny z jajami, który wie jak zaspokoić starszą babkę. Pomimo wieku jestem otwarta na łóżkowe igraszki. Zapewniam dyskrecję, jestem brunetką i dbam o moje ciało. Lubię od czasu do czasu sobie wystrugać jakiś gadżecik własnego pomysłu , który ma dać rozkosz i mi i partnerowi. Od małego jestem techniczna. Mogłabym Ci pokazać moje "wyroby" Nie często się zdarza, żebym oddawała się na hotelowym łóżku jakiemuś nieznajomemu mężczyźnie, ale jak będziesz grzeczny, to zamów pokojówkę, a może...
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

izuss
izuss z Garwolina
Wiek: 30
+przyjaciółka Umów się
Iloneczka_56
+przyjaciółka Umów się
Tosinka0709
+przyjaciółka Umów się
ZŁOTKO220262
+przyjaciółka Umów się
NietowarzyskaPipunia
+przyjaciółka Umów się
wloska-ponczoszka-1978
+przyjaciółka Umów się
Wilgotna_Dianunia
+przyjaciółka Umów się
Juda-1986
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też: 24sex.com.pl,
Wiadomość: 73979 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770983 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870396 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://liveshowplbaner.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności