Dzisiaj jest: Niedziela, 21.09.2014, godzina: 10:04. Użytkownicy online: 281.
DISKU-1967

DISKU-1967


Wiek: 44
Stan cywilny: Panna
Jestem rozsądną kobietą. Nie interesują mnie żadne związki. Dobrze mi samej. Oczywiście jest pewna sprawa, z którą ciężko mi poradzić sobie samej. Do tej pory potrafiłam zaspokajać swoje potrzeby seksualne we własnym zakresie. Jednak bez faceta na dłuższą metę przestaje to być taką przyjemnością. Potrzebuję konkretnego, silnego i sztywnego Pana, który lubi się często pieprzyć i zajmie się moją cipką z zaangażowaniem. Wiesz ile orgazmów może przeżyć magisterka ekonomii jednej nocy? Sprawdź....
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

KazachstanskaMarcelina
+przyjaciółka Umów się
Galina34
+przyjaciółka Umów się
Huberta14081986
+przyjaciółka Umów się
Kludi-2406
+przyjaciółka Umów się
STRASZNAOLTA
+przyjaciółka Umów się
Doncia15813
+przyjaciółka Umów się
POLIK-48
+przyjaciółka Umów się
Rajtuza08021957
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też: 24sex.com.pl,
Wiadomość: 73979 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770983 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870396 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://liveshowplbaner.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności